Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

UNIVERSUM – je důležité mít vždy náskok.

Již od roku 2019 mají členové RENOMIA NETWORK k dispozici nejmodernější a nejkomplexnější nástroj na trhu pro on-line sjednání pojištění – aplikaci UNIVERSUM.

banner UNIVERSUM

Prostřednictvím UNIVERSA je v současnosti možné sjednat pojištění vozidel, pojištění majetku a odpovědnosti občanů či pojištění právní ochrany, cestovní pojištění, a je zde i hypoteční kalkulačka.

UNIVERSUM je dostupné na všech moderních platformách (mobil, tablet, notebook…), není třeba jej nijak instalovat nebo pracně aktualizovat. Je navržené tak, aby klientům i konzultantům usnadňovalo život a rychle přinášelo optimální řešení.

Při pojištění vozidel je možné v UNIVERSU získat do 1 minuty nabídku od 11 pojišťoven. Pro klienta je pak velice jednoduché zvolit to nejvhodnější řešení pro sebe a svoji rodinu. Za další 2-3 minuty je technicky možné mít pojistnou smlouvu. Klient má možnost si vybrat, zda bude chtít dokumenty fyzicky podepsat, nebo si vše nechat zaslat elektronicky např. na svůj e-mail. UNIVERSUM umožňuje započítání bonusuautomatické dotažení údajů o vozidlevygenerování všech dokumentů, které vyžaduje legislativa vč. GDPR. Jen v roce 2021 bylo prostřednictvím aplikace UNIVERSUM uzavřeno více než 100 000 smluv a pojistné přesáhlo 500 milionů korun.

220 členů RENOMIA NETWORK a 1200 uživatelů prostřednictvím UNIVERSA zajišťuje svým klientům nadstandardní podmínky pro jejich pojištění.

Člen RENOMIA NETWORK ing. Jaroslav Trávníček, jednatel společnosti ST Consult používá se svými kolegy UNIVERSUM od samého zrodu této aplikace: „UNIVERSUM je pro nás vítaným pomocníkem a naši konzultanti jej využívají s velkou důvěrou. Většinu pojistných smluv již sjednáváme jeho prostřednictvím, předložené nabídky jsou pro klienta přehledné a cenově exkluzivní.“

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

LPZ-GROUP.CZ
1. máje 670/128
703 00 Ostrava – Vítkovice

info@lpz.cz
+420 736 130 991