Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Hlavním předmětem činnosti naší společnosti je řešení komplexního zajištění rizik, majetku, investic a financování pro firmy a občany.  Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi umíme zajistit optimální řešení jeho potřeb a zároveň šetříme jeho prostředky i čas.  Přednosti našich řešení spočívají především v hluboké znalosti dané problematiky, vynikající prodejní podpoře a schopnosti profesionálních pracovníků flexibilně reagovat na požadavky klientů. Naše společnost úzce spolupracuje s největšími dodavateli finančních a pojišťovacích služeb na domácím trhu. Díky tomu máme  neustálý přístup k novinkám, což je oboru v finančnictví a pojišťovnictví naprostou nezbytností.

Naší snahou je udržovat vysokou úroveň kvality poskytovaných služeb, srovnatelnou s úrovní předních poskytovatelů služeb v Evropě. Tomuto cíli napomáhá členství v největší síti pojišťovacích makléřů RENOMIA NETWORK v České republice.

V jednáních s pojišťovnami stojíme vždy na straně klienta
, proto můžeme předložit nabídku pojištění od několika pojišťoven s doporučením na nejlepší variantu pojištění. Sjednáním pojistné smlouvy naše spolupráce s klientem nekončí, ale právě začíná, protože pečlivě sledujeme vývoj na pojistném trhu a v případě vzniku nových skutečností jsme připraveni kdykoliv po vzájemné dohodě smlouvu nechat upravit tak, aby byla pro klienta co možná nejvýhodnější.

OsvědčeníCertifikát registrace pojišťovací agent Certifikát registrace pojišťovací makléř
Certifikát registrace pojišťovací agent      Certifikát registrace pojišťovací makléř
Certifikát členství v RENOMIA NETWORK
Certifikát členství v RENOMIA NETWORK
Pojistka pojištění profesní odpovědnosti
Pojistka pojištění profesní odpovědnosti

     Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

LPZ-GROUP.CZ
1. máje 670/128
703 00 Ostrava – Vítkovice

info@lpz-group.cz
+420 736 130 991