Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Hlavním předmětem činnosti naší společnosti je řešení komplexního zajištění rizik, majetku, investic a financování pro firmy a občany.  Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi umíme zajistit optimální řešení jeho potřeb a zároveň šetříme jeho prostředky i čas.  Přednosti našich řešení spočívají především v hluboké znalosti dané problematiky, vynikající prodejní podpoře a schopnosti profesionálních pracovníků flexibilně reagovat na požadavky klientů. Naše společnost úzce spolupracuje s největšími dodavateli finančních a pojišťovacích služeb na domácím trhu. Díky tomu máme  neustálý přístup k novinkám, což je oboru v finančnictví a pojišťovnictví naprostou nezbytností.

Naší snahou je udržovat vysokou úroveň kvality poskytovaných služeb, srovnatelnou s úrovní předních poskytovatelů služeb v Evropě. Tomuto cíli napomáhá členství v největší síti pojišťovacích zprostředkovatelů RENOMIA NETWORK v České republice.

V jednáních s pojišťovnami stojíme vždy na straně klienta
, proto můžeme předložit nabídku pojištění od několika pojišťoven s doporučením na nejlepší variantu pojištění. Sjednáním pojistné smlouvy naše spolupráce s klientem nekončí, ale právě začíná, protože pečlivě sledujeme vývoj na pojistném trhu a v případě vzniku nových skutečností jsme připraveni kdykoliv po vzájemné dohodě smlouvu nechat upravit tak, aby byla pro klienta co možná nejvýhodnější.

Osvědčení a certifikáty


Informace o přístupu k udržitelnosti v oblasti finančních služeb

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

LPZ-GROUP.CZ
1. máje 670/128
703 00 Ostrava – Vítkovice

info@lpz.cz
+420 736 130 991